Ostrzeżenie!

Otwierasz szczegół produktu z akcesoriami erotycznymi.
Klikając przycisk „tak” oświadczam: Jestem osobą pełnoletnią, mam ukończone 18 lat

Nie pozwolę, aby jakakolwiek osoba niekompetentna lub niepełnoletnia miała dostęp do podanych tutaj danych nie możesz dodawać ani usuwać towarów do już wysłanego zamówienia, a jedynie je anulować

Zaloguj się
0 zł0

4711 Floral Jasmine Women Eau de Cologne - tester 100 ml

Perfumy damskie
4711 Floral Jasmine Women Eau de Cologne - tester 100 ml
34 zł
Brak w magazynie
brak w magazynie
4711 Floral Jasmine Women Eau de Cologne - tester 100 ml

Opis produktu

Hlava pl:
Srdce pl:
Základ pl: piżmo, fasola tonka, drewno cedrowe
W uderzająco bogatym i odurzającym zapachu, woda kolońska 4711 Jasmine została wprowadzona w 2019 roku dla mężczyzn poszukujących luksusowego orientalnego kwiatowego zapachu. Stworzony jako remiks oryginalnego, znanego na całym świecie Echt Kölnisch Wasser, ponownie analizuje i koncentruje się na oryginalnej nucie jaśminu, tworząc nowy, ekscytujący aromat. Jasna i podnosząca na duchu pomarańcza bergamotka rozpoczyna zapach bąbelkowym otwarciem. Orzeźwiająca słodka herbata uzupełnia górę. Serce jest owinięte wokół specjalnej odmiany intensywnie kwiatowego i kojącego jaśminu. Wsparciem dla serca jest lekki i zwiewny olejek neroli z nutami miodu dla uwodzicielskiego centrum. Wytrawny, wiecznie zielony cedr łączy się ze zmysłowym, mleczno-słodkim bobem tonka i pierwotnym piżmem, tworząc pikantną nutę wytrawną. Dzięki umiarkowanemu zapachowi i długiej trwałości ta rewitalizująca woda kolońska doskonale nadaje się do codziennego użytku i na wieczór. O marce: 4711 produkuje zapachy w Kolonii od 1799 roku, w oparciu o recepturę stworzoną przez tajemniczego kartuzjańskiego mnicha. Ich zapachy mają bogatą teksturę i zostały zaprojektowane tak, aby uchwycić serce i duszę.

Podobne produkty

NOBLAS

Perfumy, kosmetyki, szczotki do włosów: to wszystko możesz kupić na noblas.pl W noblas.pl ciągle poszerzamy portfolio marek, a już teraz możesz się cieszyć na cotygodniowe promocje na wybrane produkty.

Nie wahaj się i kup sobie lub swoim bliskim piękny pachnący podarunek.