Ostrzeżenie!

Otwierasz szczegół produktu z akcesoriami erotycznymi.
Klikając przycisk „tak” oświadczam: Jestem osobą pełnoletnią, mam ukończone 18 lat

Nie pozwolę, aby jakakolwiek osoba niekompetentna lub niepełnoletnia miała dostęp do podanych tutaj danych nie możesz dodawać ani usuwać towarów do już wysłanego zamówienia, a jedynie je anulować

Zaloguj się
0 zł0

Bielenda Total Nail Repair odżywka do paznokci After Hybrid 3w1 10 ml

Kosmetyki
Bielenda Total Nail Repair odżywka do paznokci After Hybrid 3w1 10 ml
16,60 zł
w magazynie
Polecamy
Bielenda Total Nail Repair odżywka do paznokci After Hybrid 3w1 10 ml

Opis produktu

TOTAL NAIL REPAIR AFTER HYBRID 3w1 to nowoczesna odżywka do paznokci, która skutecznie pielęgnuje płytkę, przywracając jej zdrowy wygląd i właściwą kondycję. Składniki aktywne zawarte w produkcie odbudowują i utwardzają zniszczoną płytkę paznokcia po zdjęciu hybrydy. Odżywka tworzy na powierzchni paznokci warstwę ochronną, która zapewnia im odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Produkt posiada naturalny kolor, który doskonale kryje niedoskonałości zniszczonych paznokci.

Sposób użycia - Na oczyszczone, niepomalowane paznokcie nałożyć warstwę odżywki. Pozostawić do wyschnięcia. Stosować w zależności od potrzeb, z częstotliwością co 2-3 dni. Odżywka przeznaczona do paznokci zniszczonych, po ściągnięciu hybrydy.

Podobne produkty

NOBLAS

Perfumy, kosmetyki, szczotki do włosów: to wszystko możesz kupić na noblas.pl W noblas.pl ciągle poszerzamy portfolio marek, a już teraz możesz się cieszyć na cotygodniowe promocje na wybrane produkty.

Nie wahaj się i kup sobie lub swoim bliskim piękny pachnący podarunek.