Ostrzeżenie!

Otwierasz szczegół produktu z akcesoriami erotycznymi.
Klikając przycisk „tak” oświadczam: Jestem osobą pełnoletnią, mam ukończone 18 lat

Nie pozwolę, aby jakakolwiek osoba niekompetentna lub niepełnoletnia miała dostęp do podanych tutaj danych nie możesz dodawać ani usuwać towarów do już wysłanego zamówienia, a jedynie je anulować

Zaloguj się
0 zł0

Opis produktu

bareMinerals BAREPRO® 16HR Skin-Perfecting Powder Foundation to wegański, niezawierający talku podkład w pudrze, który z czasem widocznie poprawia koloryt i teksturę skóry. Ta odporna na pot, wilgoć i transfer formuła zapewnia 16 godzin oddychającego, pełnego krycia z naturalnym matowym wykończeniem.

Sposób użycia
Stosować na mokro lub sucho
Stosowanie na sucho: Nakładać na sucho za pomocą dołączonej gąbki. Ta aplikacja jest idealna dla skóry zrównoważonej, mieszanej lub tłustej lub do stosowania w podróży. Odciśnij gąbeczkę na pudrze i rozprowadź produkt na twarzy, zaczynając od miejsc, w których chcesz uzyskać największe krycie i rozcierając na zewnątrz długimi pociągnięciami.

Aplikacja na mokro: jeśli masz suchą skórę, użyj wilgotnej gąbki, aby uzyskać jak najbardziej kremową aplikację. Wskazówka dotycząca aplikacji na mokro: pozwól pudrowi wyschnąć do naturalnego matowego wykończenia i odcienia przez 30 sekund przed utrwaleniem lub nałożeniem dodatkowego makijażu, ponieważ aplikacja na mokro może sprawić, że odcień będzie wydawał się bogatszy i bardziej żywy.

Podobne produkty

NOBLAS

Perfumy, kosmetyki, szczotki do włosów: to wszystko możesz kupić na noblas.pl W noblas.pl ciągle poszerzamy portfolio marek, a już teraz możesz się cieszyć na cotygodniowe promocje na wybrane produkty.

Nie wahaj się i kup sobie lub swoim bliskim piękny pachnący podarunek.